czwartek, 14 lutego 2013

Miłość ♥

Heeej ;*** 
Dzisiaj mamy Walentynki święto tych, którzy pamiętają o swoich drugich połówkach ; ) i są w nich do szaleństwa zakochani ;* Może często zadajemy sobie pytanie czy miłość istnieje ? Na to pytanie już Wy musicie sobie odpowiedzieć sami :) JA uważam że istnieje ;*
Każdy z nas tak naprawdę ma w swoim serduszku taką osobę dla której żyje i oddałby całe swoje życie ;* ♥ ! 
Leżąc w swoich łóżkach zastanawiamy się co by było gdyby było się z Tą osobą o której codziennie przed snem ma się różne myśli ; ) zapewne myśli tak większość zakochanych osób ;* Najgorsze uczucie, gdy próbujesz wszystkiego by zdobyć tę osobę a ona jest szczęśliwa Bez Ciebie. Czasem chciało by się potrafić czytać w myślach byłoby wiele łatwiej ale trudno niestety takie rzeczy zdarzają się tylko w filmach fantasy ;d 
Ale nie do tego zmierzam ;d To, że nie masz jeszcze drugiej połówki nie znaczy, że jesteś nielubiany, to znaczy, że Bóg patrzy na Ciebie z góry i mówi: „On nie jest wart, byle jakiej osoby. Najpierw muszę znaleźć mu idealną, drugą połowę, z którą będzie szczęśliwy, tak będzie najlepiej, a nie z jakimś człowiekiem, który nie jest z nim szczęśliwy.”  
Jedna taka mała rada z mojej strony ; ) nie warto przejmować się takimi rzeczami ; ) wiem to z własnego doświadczenia... a jeśli chcecie spełnić swoje marzenia ;* to je spełniajcie i nigdy nie żałujcie, że poznaliście osobę z którą przez chwilę chociaż byliście szczęśliwi ♥ Lepiej żałować, że się coś zrobiło niż żałować że się nie spróbowało ;) Walczcie do końca ! Aż pewno dnia powiecie: "Wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie" ;* Pamiętajcie los zdecyduje kto pojawi się w Waszym życiu, ale to serce decyduje, kto w nim zostanie ♥ ! Tym ładnym zdaniem kończę mój wpis o Miłości ;)  
Więc życzę Wam Kochani wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek zakochanym i nie tylko ;*** ♥ !
P.S. Jutro dzień Singla ;dd 

1 komentarz:

  1. Wiesz trzeba żyć tak, abyś Ty sama sobie (ani nikt inny) nie powiedziała, że się w życiu nudziłaś:):):) i że lustro nie dla Ciebie:):):)
    Działaj tak, by patrząc każdego dnia w lusterko mogłaś się do Siebie uśmiechnąć i powiedzieć: Jesteś Super:):):)

    Tego Tobie (i nie tylko) życzę:):):)

    Rena

    OdpowiedzUsuń